Nullamlacus dui ipsum

Nullamlacus dui ipsum conseque loborttis non euisque morbi penas dapibulum orna. Urnaultrices quis curabitur phasellentesque congue magnis vestibulum quismodo nulla et feugiat. Adipisciniapellentum leo ut consequam ris felit elit id nibh sociis malesuada.

Continue Reading »

Teachers Login Here

Teachers Login Form

 

Pupils Login Here

Pupils Login Form

 Esra ÖZTERMİYECİ
Uluslararası Programlar ve Sınavlar Koordinatörü 
esra.oztermiyeci@tedistanbul.k12.tr
Dahili No: 810
Boğaziçi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünden mezun olmuştur. Eğitim Yönetimi Denetimi ve Uluslararası Bakalorya (IB) İleri Liderlik Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Çeşitli özel kurumlarda görev yapmış olan Öztermiyeci, okulumuzda 2002 yılında kimya öğretmeni olarak göreve başlamıştır. 2009 - 2014 yılları arasında Fen Bilimleri Bölüm Başkanlığı, 2013-2017 yılları arasında lise müdür yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2011 yılından itibaren AP koordinatörlüğü görevini sürdüren Öztermiyeci, 2017 öğretim yılından itibaren Uluslararası Programlar Koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Ece ÖYKEN
Yurtdışı Üniversite Danışmanı
ece.oyken@tedistanbul.k12.tr
Dahili: 836

VKV Koç Özel Lisesi mezunu olan Ece Öyken Sosyoloji eğitimini Marmara Üniversitesi'nde “summa cum laude” üstün başarı derecesiyle tamamladıktan sonra DAAD (Alman Akademik Değişim Servisi) ve TEV (Türk Eğitim Vakfı) bursunu almaya hak kazanarak Almanya’da yüksek lisans yapmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra VKV Sadberk Hanım Müzesi’nde eğitim danışmanlığı yapmış ve sonrasında MEXT(Japon Eğitim, Kültür, Spor ve Teknoloji Bakanlığı) araştırma bursu almaya hak kazanıp, Tokyo Üniversitesi'nde doktora çalışmalarına başlamıştır. Bu süre zarfında Tokyo Üniversitesi’nde okutmanlık yapıp Tokyo’da çeşitli okullarda müfredat geliştirme, danışmanlık ve öğretmenlik yapmıştır. Ece Öyken, İngilizce, Almanca ve Japonca dillerini bilmektedir.


 

 


 

TED İstanbul Koleji-2017